Sekcje
menu      Twórcze Łapki
menu      Gałgankowy Swiat
menu      Sekcja Szachowa
menu      Gimnastyka

Inne
menu      Wynajem sal
menu      Koło Seniora
menu      TS Batory
menu      Harcerze

Znajdziesz nas na:Obóz wypoczynkowy "Małe Ciche 2019"

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 8-12 lat do wzięcia udziału w Obozie Wypoczynkowym organizowanym przez Klub Batory Otwockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w miejscowosci Małe Ciche położonej ok 10 km. od Zakopanego.

26 uczestników oraz członkowie kadry zakwaterowani będa w Domu Wypoczynkowym "Anna Maria" (Małe Ciche 34) w pokojach z łazienkami i TV. Osrodek jest ogrodzony i monitorowany, posiada plac zabaw, boisko sportowe oraz pomieszczenia swietlicowe z ping-pongiem, bilardem, a także stołówkę i własna kuchnię, gdzie serwowane będa posiłki.

Obóz trwać będzie 8 dni (7 noclegów) od 20 lipca (wyjazd autokarem spod Klubu Batory o 7.00) do 27 lipca (powrót ok. 16.00 do Otwocka). W programie m.in. wjazd kolejka linowa na Gubałówkę, zwiedzanie Zakopanego, impreza na orientację, wizyta w Aqua Parku, Dzień Sportu, park linowy i inne atrakcje.

Koszt udziału to 1400 złotych. Umożliwiamy płatnosć w ratach. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem 22 779-50-97 lub osobiscie w siedzibie Klubu Batory (ul. Batorego 34 w Otwocku).

Zapisy rozpoczynaja się 11 lutego 2019!

Do pobrania (niebawem):
- Informacja o obozie
- Karta zgłoszeniowa uczestnika obozu